HAIDILAO Mala Sauce 80g
Uitverkocht
Ontvang een bericht wanneer op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Voeg een pittige en authentieke Aziatische smaak toe aan je gerechten met deze heerlijke mala smaakmaker. Perfect voor het dippen, roerbakken, hot pots of om je noodles en andere gerechten mee op te fleuren. Een smaakvolle toevoeging aan elke maaltijd.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1769 kJ / 429 kcal |
| Vet | 37 g |
| waarvan verzadigd | 6 g |
| Koolhydraten | 12 g |
| waarvan suikers | 5.8 g |
| Vezels | 6.3 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 6.5 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!