GOLDEN TURTLE Lemon Juice 250ml
€ 1,09
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Fleur je gerechten en drankjes op met dit verse citroensap, ideaal voor koken, bakken of cocktails
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 93 kJ / 22 kcal |
| Vet | 0.1 g |
| waarvan verzadigd | 0.06 g |
| Koolhydraten | 1 g |
| waarvan suikers | 0.9 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.3 g |
| Zout | 0.02 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!