GOLDEN LION Xinjiang Jujube 200g
€ 2,49
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Probeer de zoete smaak van GOLDEN LION Xinjiang Jujubes. Deze gedroogde vruchten zijn een heerlijke en gezonde toevoeging aan uw maaltijden. Ideaal voor in soepen, stoofschotels of als zoete snack. Bewaar op kamertemperatuur.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1408 kJ / 336 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 78.8 g |
| waarvan suikers | 20 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 4.1 g |
| Zout | 0.1 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!