GOLDEN CUP Agar-Agar Powder 25g
€ 2,49
Uitverkocht
Ontvang een bericht wanneer op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Dit agar-agarpoeder is een perfect plantaardig geleermiddel voor desserts, jam en gelei. Een geweldig alternatief voor gelatine
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 59 kJ / 14 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 1 g |
| waarvan suikers | 1 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 3 g |
| Zout | 0 g |
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!