GOLD KILI Instant Red Date Tea with Longan 10x18g
€ 3,49
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Deze geruststellende theedrank combineert rode dadels, honing en longan voor een natuurlijk zoete en voedzame drank
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1680 kJ / 395 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 97 g |
| waarvan suikers | 96 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 1 g |
| Zout | 0.02 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!