GARAK Katsuo Udon Noodle Bowl 215g
€ 2,69
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van een snelle en authentieke Japanse smaak met deze heerlijke udon noedel bowl van GARAK. Perfect voor een gemakkelijke en smakelijke maaltijd. Ideaal als snelle lunch of avondeten, boordevol smaak. Bewaar op kamertemperatuur.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 551 kJ / 132 kcal |
| Vet | 0.5 g |
| waarvan verzadigd | 0.1 g |
| Koolhydraten | 29.3 g |
| waarvan suikers | 1.9 g |
| Vezels | 2.7 g |
| Eiwitten | 4.2 g |
| Zout | 2.7 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!