FOCO Coconut Water Mango 500ml
€ 2,59
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Les je dorst met deze verfrissende en hydraterende drank. Dit kokoswater is gemengd met de zoete en tropische smaak van mango en biedt een heerlijke en natuurlijke bron van elektrolyten.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 87 kJ / 20 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 5.2 g |
| waarvan suikers | 5.2 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.05 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!