FLYING GOOSE Sweet Chili Sauce Gold Large 725ml
€ 3,89
Slechts 1 resterend op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
In een groot formaat is deze saus uw go-to voor royale porties. De zoete en kruidige balans verbetert alles, van loempia’s tot gegrild vlees
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 973 kJ / 229 kcal |
| Vet | 0.5 g |
| waarvan verzadigd | 0.1 g |
| Koolhydraten | 57 g |
| waarvan suikers | 52 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.5 g |
| Zout | 1.7 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!