FLYING GOOSE Sriracha Chilli Sauce Spicy Mayo 200ml
Op voorraad
Bestsellers
Beschrijving
FLYING GOOSE Sriracha Spicy Mayo geeft een heerlijke, pittige kick aan je gerechten! Perfect voor het verrijken van stir-fries, noodles, soepen of als smaakvolle toevoeging aan je favoriete snacks. Geniet van een authentieke Aziatische smaakbeleving met deze romige en vurige chili saus.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 1170 kJ / 281 kcal |
| Vet | 199 g |
| waarvan verzadigd | 2.8 g |
| Koolhydraten | 26 g |
| waarvan suikers | 17 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.99 g |
| Zout | 4.07 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!