FLYING GOOSE Sriracha Chili Sauce 200ml
€ 2,99
Op voorraad
Bestsellers
Beschrijving
Dit handige formaat is ideaal voor degenen die een kick aan hun maaltijden willen toevoegen zonder hun gerechten te overweldigen. Een veelzijdige smaakmaker voor elke keuken
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 585 kJ / 139 kcal |
| Vet | 1.2 g |
| waarvan verzadigd | 0.2 g |
| Koolhydraten | 28 g |
| waarvan suikers | 22 g |
| Vezels | 3.1 g |
| Eiwitten | 2.3 g |
| Zout | 7.3 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!