FLYING GOOSE Ghost Sriracha Sauce 100ml
Uitverkocht
Ontvang een bericht wanneer op voorraad
Bestsellers
Beschrijving
Geef je gerechten een vurige kick met deze Ghost Sriracha! Perfect voor het toevoegen van een intense, authentieke Aziatische smaak aan roerbakgerechten, soepen, hot pots en zelfs instant noodles. Een must-have voor liefhebbers van pittig eten.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 303 kJ / 71 kcal |
| Vet | 0.2 g |
| waarvan verzadigd | 0.1 g |
| Koolhydraten | 16 g |
| waarvan suikers | 12 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 1.1 g |
| Zout | 6.1 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!