ERAWAN Tempura Flour 250g
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Maak heerlijke, krokante tempura met ERAWAN tempurabloem. Ideaal voor een lichte en luchtige coating van groenten, zeevruchten en vlees. Geniet van de authentieke Aziatische smaak bij elke hap. Bewaar op een droge, koele plaats. Perfect voor makkelijk tempura koken thuis.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1491 kJ / 447 kcal |
| Vet | 0.4 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 81 g |
| waarvan suikers | 8.4 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 5.3 g |
| Zout | 0.86 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!