DURYEA Corn Starch 250g
€ 1,69
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Dit veelzijdige maïszetmeel is perfect voor het verdikken van sauzen, jus en desserts, waardoor ze een gladde en fluweelzachte textuur krijgen
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1487 kJ / 355 kcal |
| Vet | 0.5 g |
| waarvan verzadigd | 0.1 g |
| Koolhydraten | 86 g |
| waarvan suikers | 0.5 g |
| Vezels | 1 g |
| Eiwitten | 0.4 g |
| Zout | 0.01 g |
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.











Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!