DELIEF Konjac Jelly Green Grape 130ml
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van DELIEF Konjac Gelei met de verfrissende smaak van groene druif. Deze lichte en heerlijke Aziatische gelei is perfect als tussendoortje of als verfrissend nagerecht. Ideaal voor een moment van genot, thuis of onderweg. Een smaakvolle en lichte traktatie voor elk moment van de dag, die gemakkelijk mee te nemen is.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 18 kJ / 4 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.01 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!