HEALTHY BOY Cooking Sauce Yakitori 250ml
€ 4,09
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Creëer de authentieke smaken van Japanse yakitori met DEK SOM BOON Yakitori kooksaus. Deze smaakvolle saus is perfect om te grillen, te marineren en om een zoet en hartig glazuur toe te voegen aan uw kip- of vleesspiesjes.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 481 kJ / 115 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 26.1 g |
| waarvan suikers | 26 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 2.8 g |
| Zout | 6.8 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!