HEALTHY BOY Shoyu Soy Sauce 250ml
€ 4,09
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Verbeter uw culinaire creaties met de authentieke smaak van DEK SOM BOON Shoyu Sojasaus. Deze veelzijdige sojasaus wordt op traditionele wijze gebrouwen en biedt een rijke en complexe smaak die past bij een verscheidenheid aan gerechten.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 250 kJ / 60 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 10 g |
| waarvan suikers | 10 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 5.5 g |
| Zout | 10.2 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!