HEALTHY BOY Oyster Sauce Gluten-Free 350g
€ 3,99
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van de rijke, hartige smaak van oestersaus zonder gluten met DEK SOM BOON oestersaus glutenvrij. Deze veelzijdige saus is perfect voor wokgerechten, marinades en dipsauzen.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 434 kJ / 102 kcal |
| Vet | 0.5 g |
| waarvan verzadigd | 0.1 g |
| Koolhydraten | 25 g |
| waarvan suikers | 22 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.5 g |
| Zout | 10.4 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!