HEALTHY BOY Mushroom Soy Sauce 300ml
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Een smaakvolle sojasaus, traditioneel gebruikt in de Aziatische keuken, met name in de Thaise en Chinese. Deze saus is rijk aan umami en verrijkt met het heerlijke aroma van champignons. Gebruik Dek Som Boon Paddestoelen Sojasaus als marinade voor vlees, gevogelte, vis en tofu, of als dipsaus voor sushi en spring rolls. Ook perfect als smaakversterker in roerbakgerechten, soepen, sauzen en stoofschotels.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 200 kJ / 48 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 5 g |
| waarvan suikers | 3.6 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 6.9 g |
| Zout | 24 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!