CORNICHE Sweethearts Sugar Free Gummies Seaberry and Lemon 50g
€ 1,69
Slechts 2 resterend op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van de heerlijke smaak van CORNICHE suikervrije gummies met seaberry en citroen. Een verfrissende traktatie voor elk moment van de dag. Ideaal voor een snelle, smaakvolle oppepper. Bewaar op kamertemperatuur.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 814 kJ / 195 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 92.4 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.1 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!