CORNICHE Sugar Free Turmeric Ginger Candy Mango Flavoured 100g
€ 2,49
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Geniet van de exotische smaak van kurkuma, gember en mango in deze suikervrije snoepjes van CORNICHE. Een heerlijke traktatie voor elk moment van de dag. Perfect om mee te nemen voor onderweg of gewoon thuis van te genieten.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1674 kJ / 400 kcal |
| Vet | 3 g |
| waarvan verzadigd | 1.5 g |
| Koolhydraten | 95 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!