COCON Pudding Mix 480g
€ 3,39
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Creëer een romige en heerlijke kokospudding met deze handige mix. Deze puddingmix is perfect voor een snel en gemakkelijk dessert of tussendoortje.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 325 kJ / 76 kcal |
| Vet | 0.2 g |
| waarvan verzadigd | 0.1 g |
| Koolhydraten | 18.1 g |
| waarvan suikers | 15.5 g |
| Vezels | 0.4 g |
| Eiwitten | 0.4 g |
| Zout | 0.05 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!