COCA COLA Original Taste 330ml
€ 1,49
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van de klassieke en iconische smaak van Coca-Cola. Deze verfrissende koolzuurhoudende drank is perfect om uw dorst te lessen en uw trek te stillen.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 180 kJ / 42 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 10.6 g |
| waarvan suikers | 10.6 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!