CJ HETBAHN Cooked Black Rice 210g
€ 2,19
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Geniet van een gezonde en gemakkelijke maaltijd met deze magnetronbestendige zwarte rijst. Deze volkoren rijst zit boordevol antioxidanten en biedt een nootachtige smaak en een taaie textuur. Perfect als snel en voedzaam bijgerecht of als basis voor graankommen.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 593 kJ / 140 kcal |
| Vet | 0.5 g |
| waarvan verzadigd | 0.2 g |
| Koolhydraten | 31.3 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 2.5 g |
| Zout | 0 g |
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!