CJ Hetbahn Cooked White Rice 210g
€ 2,19
Uitverkocht
Ontvang een bericht wanneer op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van een snelle en gemakkelijke maaltijd met deze instant gekookte witte rijst. Deze kant-en-klare rijst is perfect gekookt en klaar om te serveren, waardoor hij een ideale aanvulling is op uw favoriete gerechten.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 618 kJ / 145 kcal |
| Vet | 0.2 g |
| waarvan verzadigd | 0.1 g |
| Koolhydraten | 33.2 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 2.7 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!