CITY AROMA Shirataki Noodles Thin 400g
€ 1,39
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Deze dunne shirataki-noedels zijn een caloriearm en glutenvrij alternatief voor traditionele noedels. Ze zijn gemaakt van konjacwortel en zijn perfect voor wokgerechten, soepen en salades.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 36 kJ / 10 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 1.5 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.14 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.












Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!