CHUAN LAO HUI Sichuan Pepper Oil 210ml
€ 3,99
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Voeg een unieke en verdovende sensatie toe aan uw gerechten met deze Sichuan-peperolie. Deze geurige olie is doordrenkt met Sichuan-peperkorrels, perfect om over noedels, soepen en wokgerechten te sprenkelen.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 3393 kJ / 808 kcal |
| Vet | 91.6 g |
| waarvan verzadigd | 0.2 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!