CHACHA Roasted Sunflower Seeds Spiced 228g
Uitverkocht
Ontvang een bericht wanneer op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
CHACHA geroosterde zonnebloempitten met kruiden, een heerlijke en knapperige snack met een authentieke Aziatische smaak. Perfect om zo te eten, of als smaakvolle toevoeging aan salades en borrelplanken. Geniet van deze pittige zonnebloempitten!
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2414 kJ / 579 kcal |
| Vet | 45 g |
| waarvan verzadigd | 5.4 g |
| Koolhydraten | 19 g |
| waarvan suikers | 2.5 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 30 g |
| Zout | 1.24 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!