CENTURY Tuna Flakes In Oil 180g
€ 3,19
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Heerlijke tonijnvlokken in olie van CENTURY, perfect voor een authentieke Aziatische smaak in je gerechten. Ideaal voor snelle maaltijden, roerbakgerechten of als smaakvolle toevoeging aan noodles. Geniet van de rijke smaak van tonijn in elk gerecht!
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1004 kJ / 240 kcal |
| Vet | 20 g |
| waarvan verzadigd | 4 g |
| Koolhydraten | 1 g |
| waarvan suikers | 1 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 15 g |
| Zout | 0.6 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!