CB Tom Yum Paste 227g
€ 2,99
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Creëer thuis een authentieke Thaise Tom Yum-soep met deze smaakvolle pasta. Deze pasta bevat een mix van citroengras, laos en chilipepers, perfect voor het maken van een pittige en zure soep.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1301 kJ / 315 kcal |
| Vet | 27 g |
| waarvan verzadigd | 4.1 g |
| Koolhydraten | 9.3 g |
| waarvan suikers | 8 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 3.8 g |
| Zout | 12.8 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!