CB Namya Curry Paste 400g
€ 3,89
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van een unieke en smaakvolle curry met deze Namya currypasta. Deze currypasta in Birmese stijl bevat een mix van kruiden en gefermenteerde sojabonen en biedt een onderscheidende en heerlijke smaak.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 478 kJ / 115 kcal |
| Vet | 5.2 g |
| waarvan verzadigd | 2 g |
| Koolhydraten | 12 g |
| waarvan suikers | 6.6 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 1.8 g |
| Zout | 13.3 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!