CAFFE BENE Instant Coffee Hazelnut Flavor 190ml
€ 1,39
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van de heerlijke CAFFE BENE hazelnootsmaak in deze instant koffie. Perfect voor een snelle en gemakkelijke warme drank, ideaal voor thuis of op kantoor. Een aromatische koffie met een authentieke Aziatische twist. Bewaar op een koele, droge plaats.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 121 kJ / 29 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 7.4 g |
| waarvan suikers | 5.8 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!