CAFFE BENE Bluelemon ADE Drink 190ml
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Ervaar de unieke CAFFE BENE Bluelemon ADE Drink. Deze verfrissende citroen-limoendrank is een heerlijke dorstlesser voor elk moment van de dag. Geniet ervan gekoeld als verkwikkende pauze of lichte aanvulling op uw maaltijd. Een smaakvolle toevoeging aan uw drankjescollectie.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 188 kJ / 45 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 11.1 g |
| waarvan suikers | 10 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.04 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.














Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!