BON ASIA Papadums Tom Yum Chickpeas 70g
€ 3,09
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Geniet van de smaak van Thailand met deze papadums op basis van kikkererwten. Deze flatbreads zijn gekruid met de klassieke Tom Yum-smaak en bieden een pittige en pittige traktatie.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1800 kJ / 430 kcal |
| Vet | 17 g |
| waarvan verzadigd | 7 g |
| Koolhydraten | 60 g |
| waarvan suikers | 2 g |
| Vezels | 3 g |
| Eiwitten | 5 g |
| Zout | 2 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!