BIOASIA Organic Sweet Chilli Sauce 290ml
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
BIOASIA Organic Sweet Chilli Sauce: Geniet van een heerlijke, zoete en pittige smaakmaker. Perfect voor het verrijken van roerbakgerechten, soepen en noodles. Geeft een authentieke Aziatische smaak aan je favoriete gerechten. Ideaal voor snelle en gemakkelijke maaltijden!
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 605 kJ / 142 kcal |
| Vet | 0.5 g |
| waarvan verzadigd | 0.1 g |
| Koolhydraten | 34 g |
| waarvan suikers | 34 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.5 g |
| Zout | 3.3 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!