BIO ASIA Organic Shirataki Rice 270g
€ 1,99
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van een gezond en caloriearm alternatief voor rijst met deze biologische shiratakirijst. Het is gemaakt van konjacwortel, is glutenvrij en perfect voor mensen die een koolhydraatarm dieet volgen.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 42 kJ / 10 kcal |
| Vet | 0.5 g |
| waarvan verzadigd | 0.1 g |
| Koolhydraten | 0.8 g |
| waarvan suikers | 0.5 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.5 g |
| Zout | 0.05 g |
Ingrediënten
Lees meerBeoordelingen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Risna Suwarto –
Super goed👍🏽 he’ll goed voor diabetes