BIOASIA Organic Konbu Flakes 25g
€ 5,39
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Voeg een authentieke Aziatische smaak toe aan uw gerechten met deze heerlijke, biologische konbu vlokken. Perfect voor het verrijken van soepen, hot pots, instant noodles en roerbakgerechten. Geniet van de umami smaak van de zee in een handomdraai!
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 5 kJ / 1 kcal |
| Vet | 0.5 g |
| waarvan verzadigd | 0.1 g |
| Koolhydraten | 0.5 g |
| waarvan suikers | 0.5 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.5 g |
| Zout | 0.02 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!