BIO ASIA Organic Coconut Oil 229g
€ 4,89
Op voorraad
Bestsellers
Beschrijving
Deze biologische kokosolie is een veelzijdige en gezonde bakolie. Gebruik het voor bakken, braden, sauteren of als spread voor toast en groenten.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 3768 kJ / 900 kcal |
| Vet | 100 g |
| waarvan verzadigd | 94 g |
| Koolhydraten | 0.5 g |
| waarvan suikers | 0.5 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.5 g |
| Zout | 0.01 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.








Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!