BAMBOO TREE Rice Vermicelli Fine 340g
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Geniet van de fijne textuur van deze rijstvermicelli. Ideaal voor het bereiden van authentieke Aziatische roerbakgerechten, soepen en hot pots. Perfect voor een snelle en gemakkelijke maaltijd. Heerlijk in combinatie met diverse groenten en sauzen. Bewaar op een droge en koele plaats.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1300 kJ / 306 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 74 g |
| waarvan suikers | 1 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 2 g |
| Zout | 0.78 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!