BAMBOO TREE Fresh Round Rice Paper 200g
€ 1,99
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Deze veelzijdige rijstpapierrondjes zijn perfect voor het maken van verse loempia’s, zomerbroodjes en dumplings. Hun delicate textuur en doorschijnende uiterlijk maken ze ideaal voor het presenteren van kleurrijke vullingen.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1003 kJ / 236 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 59 g |
| waarvan suikers | 1 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.26 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.












Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!