BAI SHAN ZU Crispy Shiitake Bites Sea Salt Flavour 50g
Uitverkocht
Ontvang een bericht wanneer op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van de heerlijke, hartige smaak van knapperige shiitake bites met een vleugje zeezout. Deze smaakvolle paddenstoelen zijn perfect als tussendoortje, of als verrassende toevoeging aan je favoriete maaltijden. Heerlijk om zo te eten of te gebruiken in roerbakgerechten. Bewaar op kamertemperatuur.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1613 kJ / 382 kcal |
| Vet | 9.4 g |
| waarvan verzadigd | 3.5 g |
| Koolhydraten | 80.3 g |
| waarvan suikers | 27.1 g |
| Vezels | 13.3 g |
| Eiwitten | 7.5 g |
| Zout | 0.9 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!