BAI SHAN ZU Crispy Shiitake Bites Original Flavour 50g
Slechts 2 resterend op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Geniet van de heerlijke, knapperige smaak van deze originele shiitake bites. Ideaal als smaakvolle toevoeging aan je favoriete noedelgerechten, soepen of gewoon zo als hartige snack. Perfect voor een snelle en gemakkelijke Aziatische smaakbeleving. Bewaar op kamertemperatuur.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1430 kJ / 338 kcal |
| Vet | 5.7 g |
| waarvan verzadigd | 2.6 g |
| Koolhydraten | 81.3 g |
| waarvan suikers | 21.5 g |
| Vezels | 18.6 g |
| Eiwitten | 9 g |
| Zout | 1.2 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!