ASLI Peanut Sauce Mix Gado Gado 200g
€ 2,99
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Bereid een heerlijke en authentieke Indonesische gado-gado salade met deze smaakvolle kruidenmix. Het is vakkundig gemengd om de perfecte balans te creëren tussen zoete, hartige en kruidige tonen die dit populaire Indonesische gerecht complementeren.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2009 kJ / 480 kcal |
| Vet | 31.3 g |
| waarvan verzadigd | 4.6 g |
| Koolhydraten | 33.7 g |
| waarvan suikers | 28.5 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 16.4 g |
| Zout | 1.5 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!