ASIAN HOME GOURMET Indian Biryani Rice Spice Package 50g
€ 1,89
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Bereid een aromatische en smaakvolle biryani met dit authentieke kruidenpakket. Het is vakkundig gemengd om de essentie van dit klassieke Indiase gerecht vast te leggen.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 959 kJ / 229 kcal |
| Vet | 20.3 g |
| waarvan verzadigd | 3 g |
| Koolhydraten | 8.4 g |
| waarvan suikers | 2 g |
| Vezels | 4.3 g |
| Eiwitten | 1.8 g |
| Zout | 8.26 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!