ASIAN HOME GOURMET Cantonese Stir-fry Rice Spice Package 50g
€ 1,89
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Tover gewone rijst om tot een smaakvol Kantonees geïnspireerd gerecht met dit aromatische kruidenpakket. Perfect voor het creëren van een snelle en heerlijke maaltijd.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 887 kJ / 212 kcal |
| Vet | 15.7 g |
| waarvan verzadigd | 2.5 g |
| Koolhydraten | 14.3 g |
| waarvan suikers | 3 g |
| Vezels | 2.5 g |
| Eiwitten | 2.5 g |
| Zout | 16.25 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!