ASHOKA Instant Bombay Biryani 280g
€ 3,19
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van een smaakvolle en aromatische biryani met Ashoka Instant Bombay Biryani. Deze kant-en-klare maaltijd bestaat uit geurige rijst met laagjes groenten en kruiden.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 540 kJ / 129 kcal |
| Vet | 4.2 g |
| waarvan verzadigd | 0.7 g |
| Koolhydraten | 20 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 2.1 g |
| Zout | 0.85 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!