AROY-D Young Coconut Meat In Syrup 425g
€ 3,69
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Geniet van de zoete en zachte smaak van jong kokosvlees met deze ingeblikte traktatie. Het jonge kokosvlees wordt geconserveerd in een lichte siroop en biedt een verfrissend en tropisch dessert of tussendoortje.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 363 kJ / 86 kcal |
| Vet | 2.2 g |
| waarvan verzadigd | 2 g |
| Koolhydraten | 16 g |
| waarvan suikers | 16 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!