AROY-D Sliced Toddy Palm Seed In Syrup 565g
€ 4,99
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Geniet van een unieke en stevige traktatie met deze gesneden grove palmzaden op siroop. Deze zaden hebben een subtiel zoete smaak en een stevige textuur, perfect voor een tropisch dessert of tussendoortje.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 374 kJ / 88 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 22 g |
| waarvan suikers | 22 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!