AROY-D Coconut Cream Large 1L
€ 6,39
Uitverkocht
Ontvang een bericht wanneer op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
Verfraai uw desserts en hartige gerechten met AROYD Kokoscrème in een royale verpakking van 1 liter. De dikke en rijke textuur is perfect om in toppings te kloppen of om romigheid aan recepten toe te voegen
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 886 kJ / 215 kcal |
| Vet | 21 g |
| waarvan verzadigd | 19 g |
| Koolhydraten | 4.8 g |
| waarvan suikers | 1.9 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 1.6 g |
| Zout | 0.03 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.












Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!