ARCTIC OCEAN Soda Mandarin 330ml
€ 2,39
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Geniet van de verfrissende ARCTIC OCEAN Mandarijn Soda. Deze bruisende drank met de zoete smaak van mandarijn is perfect als dorstlesser of als smaakvolle begeleider van uw favoriete Aziatische maaltijden. Een heerlijke keuze voor elk moment.
Kenmerken
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 206 kJ / 49 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 12 g |
| waarvan suikers | 10 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.02 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!