ALLGROO Sushi Nori Roasted Seaweed 25g
€ 3,19
Op voorraad
Andere Opties
Bestsellers
Beschrijving
ALLGROO Sushi Nori, geroosterde zeewierbladen, ideaal voor het zelf maken van sushi met een authentieke Aziatische smaak. Ook heerlijk als snack of verrijking in soepen en rijstgerechten. Perfect voor snelle en gemakkelijke sushi bereidingen thuis.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1237 kJ / 297 kcal |
| Vet | 4 g |
| waarvan verzadigd | 1.1 g |
| Koolhydraten | 5.9 g |
| waarvan suikers | 0.5 g |
| Vezels | 38 g |
| Eiwitten | 40 g |
| Zout | 2 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij ACE Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.













Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!